Můj zápisník

Letošní výročí okupace vojsky Varšavské smlouvy mě donutilo se zamyslet na obsahem tohoto zápisníku. Byl jsem defakto postaven před rozhodnutí, zda tento příspěvek zůstane apolitický a v tomto článku přinesu jen holá fakta nebo ponechám průchod pocitům. Po malé úvaze jsem se rozhodl přihlásit k ideálům za které Češi v roce 1968 bojovali.

Letošní druhou červnovou sobotu se konal tradiční Den otevřených dveří Českého rozhlasu na pražských Vinohradech. Obdobně jako v minulých letech exkurze po budově rozhlasu doprovázel velmi bohatý doprovodný program.

O víkendu 13. a 14. května 2017 se Český rozhlas zapojil poprvé do projektu Open House (který otevírá jednotlivé budovy veřejnosti) respektive jeho budova v Karlíně tzn. Národní dům.

V pátek 5. května 2017 ve 12:33 hod. již tomu bylo 72 let o okamžiku co se z rozhlasových přijímačů začalo ozývat volání o pomoc a potažmo započalo samotné revoluční vysílání.

V sobotu 1.dubna 2017 jsem navštívil v Praze v Říčanské ulici Den otevřených dveří v Country radiu. Letos bylo možnost si prostory, odkud Country radio vysílá prohlédnout v čase od 12 do 15 hodin. Byl jsem součástí 3 skupiny, která se do radia dostala krátce před 13 hodinou. Budovu radia, ze které mimo Country radia vysílá i Radio Beat a...